NAJAARSCOMPETITIE 2019 JEUGD TEAMS

Najaarscompetitie 2019 Jeugd

 

Rood

 

 

Valerie van den Heuvel

Fenne Boers

Amiyo Mohanta

Ashmie Mohanta

Sam Roos

Kaya Tuncer

Kay Thiesen

 

 

 

Oranje

 

 

Oranje 1

 

Luca Aerts

Jolie Aerts

Merlijn Bilderbeek

Lotte Elshof

Winston Cheung

Elsa Selen

Kyra Voss

 

Oranje 2

 

Sterre Merkx

Noud Sassen

Nick Storer

Liz van Erp

Timon van Erp

Charlotte Voesten

 

 

 

Groen

 

 

Groen 1

afd 60

   
   

Loeke Nelissen

Bo Maassen

Esmay Cheung

Jolie Lenders

 

Groen 1

afd 61

 

Clim Hermans

Siem Kueppers

Emil Selen

Joni Pauli

Rens Ketelings

 

Groen 2

afd 100

   

 

Eli Hermans

Daan Dijkmans

Tessa Peeters

Aroush Kahn

Kiki Geertsen

 

Geel Junioren

 

 

Jongens tm 17 jaar

 

Max Krijnen

Sem Verstappen

Solomon Roos Polderman

David Zoon

 

Jongens tm 17 jaar

 

Onno Janssen

Dominic Beniers

Bram Geraedts

Wouter van Eegeren

Sem Seetsen

 

 

Meisjes tm 17 jaar

   

Jacky Gubbels

Lotte Hendrix

Imke Theelen

Marleen Buskes

Yukiyo Sanders

 

Meisjes tm 14 jaar

 

Roos Driessen

Godelieve Bilderbeek

Sophie Elshof

Jasmijn Elshof

Maartje van Rijn

 

 

Gemengd tm 14 jaar

 

Franka Backus

Alisha Derkx

Mees Steggink

Pranav Naliah

 

 

 

 

MAJAARSCOMPETITIE 2019 SENIOREN TEAMS

TEAMS NAJAARSCOMPETITIE 2019
             
DONDERDAG 8&9 COMPETITIE   VRIJDAG DAMES DUBBEL 17+   ZATERDAG GEMENGD 17+   ZONDAG GEMENGD
Venlo 1 - 2e klasse / afd. 11   Venlo 1 - 2e klasse / afd. 46   Venlo 1 - 1e klasse / afd. 11   Venlo 1 - 1e klasse / afd. 4
Debbie Geraads   Lotte Horselenberg *   Sofie Steegh *   Britt Jeurissen
Lonneke Weijers- van Kempen *   Bibi van den Hombergh   Patty Hauzer   Beike de Bok *
Luuk Trienekens   Saskia Lemmers-Boots   Fleur Kuhlemeier   Demy de Joode
Stefan Baan   Lisan Jacobs   Enver Lipman   Robin Verberk
    Ester Jacobs   Joris Streng   Tycho Janssen
Venlo 2 - 2e klasse / afd. 16           Frans Folkvord
Maikel Titulaer *   VRIJDAG DAMES DUBBEL 35+   ZATERDAG HEREN 17+ (4HE-2HD)    
Ben Haas   Venlo 1 - 3e klasse / afd. 92   Venlo 1 - Hoofdklasse / afd. 5   ZONDAG HEREN
Frank Rijks   Petra Simons *   Gaspard Schyns   Venlo 1 - 2e klasse / afd. 4
Alex Loan   Mirjam Gerrits   Yoeri Kortooms *   Renzo Vullings
Paul Jansen   Ria Breuer   Raoul Killaars   Steven Kuypers *
Ineke Clijsters   Debby van der Zanden   Dylan de Boer   Joep Mallee
Nicky Kessels   Jacqueline Caris   Simeon Hol   Evert de Bok
Kateryna Zhukovska       Joey de Boer   Luca Lenders
    VRIJDAG HEREN DUBBEL 35+   Domenic Schreurs    
Venlo 3 - 2e klasse / afd. 16   Venlo 1 - 2e klasse / afd. 12       ZONDAG GEMENGD 10 T/M 14
Astrid Raeijmakers *   Frank Krijnen   Venlo 2 - 1e klasse / afd. 11   Venlo 1 - 2e klasse / afd. 36
Wilma van Ulft   Karel Claessen   Kenneth Linders *   Franka Backus *
Leonie Merckx   Emile van Hest   Floriaan Hendricks   Alisha Derkx
    Jurriën Gielen   Ruud Massar   Mees Steggink
Venlo 4 - 2e klasse / afd. 14   Fred Jeurissen   Maurice Koopmans   Pranav Nalliah
Eva Woelders   Luc Peters *        
Lonneke Martens       Venlo 3 - 3e klasse afd. 27   ZONDAG MEISJES 10 T/M 14
Annemarie Koolen   Venlo 2 - 2e klasse / afd. 13   Paul Maas *   Venlo 1 - 2e klasse / afd. 11
Karlijn Sleegers *   Marcel Schatorie   Teddo Janssen   Roos Driessen
    Bert van Beek   Bas van der Aa   Godelieve Bilderbeek *
Venlo 5 - 2e klasse / afd. 14   Paul Rolink *   Noël Vullings   Sophie Elshof
Linda van der Aa *   Harry Jacobs       Jasmijn Elshof
Nicole Joosten   Rene Nabben        
Mariëlle Janssen           ZONDAG MEISJES 11 T/M 17
Melanie Küppers-Theunissen   Venlo 3 - 3e klasse / afd. 52       Venlo 1 - 3e klasse / afd. 29
Marian Kedong   Marc Voss *       Jacky Gubbels
Jacqueline Sevenhuijsen   Sako Veening       Lotte Hendrix *
    Joris Boom       Imke Theelen
Venlo 6 - 2e klasse / afd. 14   Fausto Sassen       Marleen Buskes
Kristie Scholts   Koen Gielen       Yukiyo Sanders
Dominic Derikx   Roel van Rijn        
Gijs van Bergen           ZONDAG JONGENS 11 T/M 17
Sjors Christis *   VRIJDAG GEMENGD DUBBEL 17+       Venlo 1 - 3e klasse / afd. 45
Lotte Wijnen   Venlo 1 - 3e klasse / afd. 53       Onno Janssen *
Nicolaas Uys   Femke Peeters-Steegh *       Dominic Beniers
    Linda van der Aa       Bram Geraedts
    Nicole Joosten       Wouter van Eegeren
    Alex Peeters       Sem Seetsen
    Ruud Willems       Tybo Voss
    Dieuwe Boom       Luuk Driessen
             
    Venlo 2 - 3e klasse / afd. 66       Venlo 2 - 3e klasse / afd. 45
    Maikel Titulaer *       Max Krijnen
    Ben Haas       Sem Verstappen
    Frank Rijks       Solomon Roos Polderman
    Alex Loan       David Zoon *
    Paul Jansen        
    Ineke Clijsters        
    Nicky Kessels        
    Kateryna Zhukovska        
             
    VRIJDAG GEMENGD DUBBEL 35+        
    Venlo 1 - 1e klasse / afd. 2        
    Elma de Bok *        
    Brigitte Hermans        
    Esther Collin        
    Sabine Wennekers        
    Halco de Bok        
    Sjoerd van Rensch        
    Rein Donselaar        
    Jan Peters        
             
    Venlo 2 - 2e klasse / afd. 15        
    Tanja Burhenne        
    Anne Mocking        
    Lenny Jacobs        
    Nicole van Beek        
    Jos Aarts        
    Thijs Theelen        
    Paul Greijn        
    Arjan van Bijlevelt *        
             
    Venlo 3 - 2e klasse / afd. 17        
    Massimo Duci *        
    Jacqueline Duci        
    Frank Janssen        
    Janine Janssen        
    Wendy Hendrickx        
             
    Venlo 4 - 3e klasse / afd. 46        
    Marleen Tijssen        
    Gertie Perree-Mulders        
    Yvette van der Koelen        
    Ilja Gerards        
    Etienne Winters        
    Frank Mulders        
    Aldo Hofstee *        
             
    Venlo 5 - 3e klasse / afd. 43        
    Richard Dinkgreve *        
    Pascalle Derks        
    Rob Huskens        
    Marc Houben        
    Rob Klein        
    Michele Jacobs        
    Astrid Saljé        
    Astrid Raeijmaeckers        
    Christianne Poels        
    Bart de Bruijn