TEAMINDELING NAJAARSCOMPETITIE 2017
Klik op LEES MEER voor de teamindeling van de jeugd en de senioren.
Vrijdag 1e klasse Gemengd Dubbel 35+ Venlo 1 |
Bok, E.M. de (Elma) * |
Bok, H.C. de (Halco) |
Collin, E.A.J. (Esther) |
Hermans-Zammit, B. (Brigitte) |
Peters, J.G.T. (Jan) |
Rensch, S.G.H. van (Sjoerd) |
Steegh, H.H.A.M. (Henk) |
Venn, P.H. van de (Peter) |
Wennekers-Derksen, S.E.R. (Sabine) |
Vrijdag 2e klasse Gemengd Dubbel 35+ Venlo 2 |
Duci, M. (Massimo) * |
Duci, J.E.J.M. (Jacqueline) |
Janssen, F.C.G.M. (Frank) |
Janssen-Faessen, J.J.J. (Janine) |
Lamberts, J.J.R.A.M. (Jacques) |
Schouren-Hendrickx, W.G.J. (Wendy) |
Vrijdag 3e klasse Gemengd Dubbel 35+ Venlo 3 |
Gerards-Driessen, I.T.H. (Ilja) |
Hofstee, A.F. (Aldo) * |
Koelen, Y.W.A.M. van der (Yvette) |
Mulders, F.L. (Frank) |
Tijssen, M. (Marlé) |
Winters, S.H.A. (Etienne) |
Zaterdag Hoofdklasse Heren 17+ Venlo 1 |
Boer, D.P. de (Dylan) |
Boer, J.P.P. de (Joey) |
Killaars, R.M. (Raoul) |
Kortooms, Y.J.W.H. (Yoeri) * |
Schyns, G. (Gaspard) |
Zaterdag 2e klasse Heren 17+ Venlo 2 |
Berk, P.E.J. van den (Paul) |
García, A. (Alex) |
Hendricks, F. (Floriaan) |
Koopmans, M.J.M. (Maurice) |
Linders, K.J.P. (Kenneth) * |
Massar, R.W.P. (Ruud) |
Smeets, J. (Joep) |
Vrijdag 2e klasse Heren Dubbel 35+ Venlo 2 |
Beniers, F. (Frank) |
Gielen, J.W.A. (Jurriën) |
Hest, E. van (Emile) |
Janssen, T.H. (Teddo) |
Jeurissen, A.W.M.M. (Fred) |
Krijnen, F.J.H. (Frank) |
Maas, P.S. (Paul) |
Peters, L.W.M.J. (Luc) * |
Storer, T.A.J. (Tim) |
Vrijdag 2e klasse Heren Dubbel 35+ Venlo 1 |
Geerts, M.W.M. (Marc) * |
Jacobs, H.W.A. (Harry) |
Mols, R.E.X.A. (Rainier) |
Nabben, R.C.L. (René) |
Rolink, P.J. (Paul) |
Schatorie, M.J.T.P. (Marcel) |
Vullings, N. (Noel) |
Zondag 2e klasse Dames Venlo 1 |
Geraedts, E.E.H. (Esmee) |
Jeurissen, B. (Britt) * |
Remie, S.E. (Sterre) |
Thijssen, J.L. (Jilke) |
Veen, A.M. van (Anne) |
Donderdag 2e klasse 8 & 9 Venlo 1 |
Clijsters, I. (Ineke) * |
Jansen, P.L.M. (Paul) |
Raeijmaekers, Y. (Yvonne) |
Scholts, K.J. (Kristie) |
Zondag 1e klasse Gemengd 11 t/m 17 jaar Venlo 1 |
Bok, B. de (Beike) * |
Bok, E. de (Evert) |
Kuijpers, S.A.L.M. (Steven) |
Lee Kon Fong Jiménez, K. (Kiona) |
Mallee, J. (Joep) |
Zondag 1e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Venlo 1 |
Driessen, L.P.A. (Luuk) |
Haselhoff, L.F.P. (Lucas) * |
Hopfe, F.J. (Finn Joaquin) |
Lehmann, V. (Vincent) |
Lenders, L. (Luca) |
Stankovic, A. (Aleksandar) |
Zondag 2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Venlo 2 |
Beniers, D.J.L. (Dominic) * |
Geraedts, B. (Bram) |
Hombergh, W. van den (Wouter) |
Janssen, O. (Onno) |
Keulers, M. (Maurice) |
Zondag 3e klasse Heren Venlo 1 |
Caris, L.M.J. (Ludo) |
Haselhoff, S.G.W. (Simon) |
Rolink, J. (Jules) |
Verberk, R. (Robin) |
Vullings, R.M.A. (Renzo) * |
Zondag 3e klasse Meisjes 11 t/m 17 jaar Venlo 1 |
Buskes, M. (Marleen) |
Groot, F. de (Fleur) |
Gubbels, J. (Jacky) |
Hendrix, L. (Lotte) * |
Schmitz, I. (Imke) |
Zondag Rood 2 Gemengd Venlo 1 |
Aerts, J. (Jolie) |
Aerts, L. (Luca) |
Bilderbeek, M.P.E. (Merlijn) |
Derikx, F. (Fiene) |
Elshof, L. (Lotte) |
Khan, A. (Aroush) |
Selen, E. (Elsa) |
Zondag Rood 2 Gemengd Venlo 2 |
Christis, M. (Maartje) |
Erp, L.F.A. van (Liz) |
Erp, T.H.R. van (Timon) |
Hesselmans, S. (Saartje) |
Storer, N.P.R. (Nick) |
Zondag Groen 2 Meisjes Venlo 1 |
Muns, R. (Riva) |
Peute, L.H.M. (Lotte) |
Stappers, A.A.H. (Anouk) |
Theelen, I.M.R. (Imke) |
Winkelman, E. (Elena) |
Zondag Groen 2 Meisjes Venlo 2 |
Darda, N.E. (Nathalie) |
Janssen, D.R.D.M. (Dallas) |
Lutgenau, A.S. (Anna Sophie) |
Maurmair, C.R.E. (Chimene) |
Rayer, I. (Isabelle) |
Zondag Groen 2 Meisjes Venlo 3 |
Backus, F.E.A. (Franka) |
Bilderbeek, G. (Godelieve) |
Driessen, R.C.M. (Roos) |
Elshof, J.H.W. (Jasmijn) |
Elshof, S.A.H. (Sophie) |
Zondag Oranje 1 Meisjes Venlo 1 |
Camps, I. (Ize) |
Christis, F. (Floor) |
Koljsi, A.S. (Ajla-Sara) |
Lenders, J. (Jolie) |
Nelissen, L. (Loeke) |
Rijn, M.A.J. van (Maartje) |
Zondag Oranje 2 Meisjes Venlo 1 |
Eulenpesch, J. (Jasmijn) |
Khan, A.R.I. (Arisha) |
Lutgenau, I.L.J. (Izaline) |
Maassen, B.M.M. (Bo) |
Pham, M. (Michelle) |
Zondag Oranje 2 Jongens Venlo 2 |
Kox, D. (Daan) |
Lutgenau, S.J. (Sebas) |
Nalliah, P. (Pranav) |
Selen, E. (Emil) |
Steggink, M. (Mees) |
Swart, D.C. (Daniel) |
Zondag Oranje 2 Gemengd Venlo 3 |
Geertsen, K.A.J. (Kiki) |
Huijs, F. (Femke) |
Küppers, S.X. (Siem) |
Leenders, F.M.G. (Filip) |
Peeters, T.P.H.M. (Tessa) |
Zondag Oranje 2 Jongens Venlo 4 |
Hermans, C. (Clim) |
Hermans, E. (Eli) |
Ketelings, R. (Rens) |
Pauli, J.J. (Jonathan) |